MÖBLER / Soffor / Bänk 13316266
nr 1331 6266
Bänk
1960-tal. Längd: 120, djup: 38 cm, höjd: 43 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:37:56
300 kr
350 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)